Obavijesti i objave

Doktorski studij uključuje tri ključna događaja po kojima se očituje napredak na doktorskom studiju - kvalifikacijski ispit, javni razgovor i obranu disertacije. Ti događaji su otvoreni za sve zainteresirane i javno se oglašavaju barem sedam dana prije održavanja.
U obavijestima i objavama također možete pronaći informacije o akademskoj mobilnosti i ponudi doktorandskih radnih mjesta.

Natječaji za dodjelu stipendija Vlade...

Francusko veleposlanstvo u Hrvatskoj u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU i Ministarstvom znanosti i obrazovanja otvara natječaje za stipendije Francuske vlade za akademsku godinu 2024./2025.

1. Natječaj za znanstvene stipendije za diplomske i poslijediplomske studije svih znanstvenih disciplina;
  1. Natječaj za usavršavanje francuskog jezika  (za studente francuskog jezika ali i studente svih ostalih disciplina);
  1. Natječaj France Excellence Europa (za slijedeća tematska područja : kultura i baština, obrazovanje, pedagogija, francuski jezik i civilizacija, strani jezici i europski studiji, političke znanosti, pravo, medicina, znanost o okolišu, informatika.

Svi koji žele dobiti dodatne informacije o stipendijama i mogućnostima studiranja u Francuskoj pozvani su na Dan otvorenih vrata Espace Campus France Croatie u utorak 5. ožujka 2024. od 12 do 18 sati u Medijateku Francuskog instituta (Preradoviceva 5).

Autor: Neda Tomaš

Repozitorij