Obavijesti

obavještavamo studente da su danas, 23. listopada 2019., na web stranici Grada Zagreba objavljeni natječaji za dodjelu Stipendija Grada Zagreba.

Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba za učenike i studente pripadnike romske nacionalne manjine studentima poslijediplomskih studija za akademsku godinu 2019./2020.

Rok za predaju molbi je 7. studenog 2019. godine, a sve informacije pronaći ćete u obavijesti na mrežnim stranicama Grada Zagreba.

Autor: Tomislav Matleković

Fakultetsko vijeće na svojoj 681. sjednici donijelo je Odluku o plaćanju dodatnih troškova specijalističkog studija:

I. Studentu specijalističkog studija može se nakon isteka dvije godine od dana upisa, ne računajući trajanje možebitno odobrenog mirovanja, na njegovu zamolbu odobriti produljenje studija bez plaćanja dodatnih troškova za jednu akademsku godinu.

II. Produljenje studija iz točke I. ove odluke može se odobriti još jednom do isteka najduljeg propisanog roka od dana upisa, ne računajući trajanje možebitno odobrenog mirovanja, uz plaćanje dodatnih troškova u iznosu od 3.000,00 kuna.

III. Ova odluka stupa na snagu danom donošenja, a primjenjuje se od akademske godine 2019./2020.

Autor: Smiljanka Turkalj