Obavijesti

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta elektrotehnike i računarstva održanih dana 23. i 24. ožujka 2021. godine na Fakultetu dostupni su ovdje. Zapisnik izbornog povjerenstva dostupan je ovdje.

Autor: Tomislav Matleković

Pozivaju se studenti preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija FER-a na izbore za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati u utorak, 23. ožujka 2021. i u srijedu, 24. ožujka 2021. od 8.00 do 20.00 sati u auli Fakulteta.

Kandidacijska lista predstavnika studenata FER-a za izbore u Studentski zbor FER-a dostupna je ovdje.

Zapisnik Izbornog povjerenstva za provođenje izbora za Studentski zbor FER-a od 15. ožujka 2021. godine dostupan je ovdje.

Autor: Tomislav Matleković

Pozivaju se studenti preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija FER- na izbore za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati u utorak, 23. ožujka 2021. i u srijedu, 24. ožujka 2021. od 8.00 do 20.00 sati u auli Fakulteta.

Odluku o imenovanju Biračkog odbora možete pogledati ovdje.

Popis birača studenata FER-a za izbore za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu možete pogledati ovdje.