Obavijesti

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski specijalistički studij INFORMACIJSKA SIGURNOST za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni specijalist informacijske sigurnosti.

Prijave se primaju u pisarnici Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3, svakog radnog dana u vremenu od 9 do 13 sati, od 08. lipnja do 24. srpnja 2020. godine te od 01. rujna do zaključno 25.  rujna 2020. godine.

Dodatak vezan uz COVID-19: Obzirom na epidemiološku situaciju, bit će moguće pratiti studij i putem platforme MS Teams. To znači da će studij moći pohađati i kandidati koji nisu iz Zagreba budući da će broj potrebnih osobnih dolazaka na Fakultet biti minimiziran. Također, provedba studija prilagođavat će se epidemiološkoj situaciji.

Detaljnije obavijesti mogu se pogledati na adresi:

ili dobiti na telefon (01) 6129 920 kod gospođe Smiljanke Turkalj.
Prijavni obrazac dostupan je na web-stranicama specijalističkog studija na gornjoj adresi, unutar izbornika Obrasci i upute.

Na poslijediplomski specijalistički studij može se upisati kandidat sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem iz računarstva, informatike ili srodnih informacijskih ili tehničkih grana koji je tijekom sveučilišnog studija stekao najmanje 300 ECTS-bodova ili kandidat sa završenim drugim sveučilišnim diplomskim studijem, uz radno iskustvo na području informacijsko-komunikacijskih tehnologija.

Broj slobodnih mjesta: 25.

Studenti poslijediplomskog studija plaćaju školarinu u iznosu od 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate (17.500,00 i 17.500,00 kn) pri upisu u prvi i drugi semestar.

Nastava započinje u studenome 2020. godine.

Prijavni obrazac dostupan je na web-stranicama specijalističkog studija, unutar izbornika Obrasci i upute.

Autor: Boris Vrdoljak
Svečana promocija specijalista

Svečana promocija specijalista koji su završili i koji će završiti specijalistički studij u akademskoj godini 2019./2020. održat će se krajem studenoga.

Vrijeme i mjesto održavanja promocije kao i ostale informacije bit će pravovremeno objavljene na fakultetskim mrežnim stranicama.

Autor: Smiljanka Turkalj

Fakultetsko vijeće na svojoj 681. sjednici donijelo je Odluku o plaćanju dodatnih troškova specijalističkog studija:

I. Studentu specijalističkog studija može se nakon isteka dvije godine od dana upisa, ne računajući trajanje možebitno odobrenog mirovanja, na njegovu zamolbu odobriti produljenje studija bez plaćanja dodatnih troškova za jednu akademsku godinu.

II. Produljenje studija iz točke I. ove odluke može se odobriti još jednom do isteka najduljeg propisanog roka od dana upisa, ne računajući trajanje možebitno odobrenog mirovanja, uz plaćanje dodatnih troškova u iznosu od 3.000,00 kuna.

III. Ova odluka stupa na snagu danom donošenja, a primjenjuje se od akademske godine 2019./2020.

Autor: Smiljanka Turkalj