Obavijesti i objave

Doktorski studij uključuje tri ključna događaja po kojima se očituje napredak na doktorskom studiju - kvalifikacijski ispit, javni razgovor i obranu disertacije. Ti događaji su otvoreni za sve zainteresirane i javno se oglašavaju barem sedam dana prije održavanja.
U obavijestima i objavama također možete pronaći informacije o akademskoj mobilnosti i ponudi doktorandskih radnih mjesta.

Poštovani doktorandi i mentori,

Rok za prijavu sažetaka na osmi Simpozij studenata doktorskih studija Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (8. SSDS) produžen je do 1. ožujka 2024. godine. Prijave su moguće putem službene web stranice Simpozija (https://phdss.pmf.unizg.hr/), a za sudjelovanje na Simpoziju nema kotizacije.

8. Simpozij će se održati od 26. do 27. travnja 2024. godine na Fizičkom i Kemijskom odsjeku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu (Bijenička cesta 32 i Horvatovac 102a).

U prilogu možete pronaći Poziv s dodatnim informacijama.

Za više informacija o prijavama i programu 8. Simpozija pratite naš web (PhD Student Symposium) te društvene mreže Instagram (@phdsspmf), X (@phdsspmf) i Facebook (Faculty of Science PhD Student Symposium).

Za sve upite slobodno nam se javite na mail: phdss@pmf.hr.

Srdačan pozdrav,

Organizacijski odbor Simpozija

__________________________________________________________________________________________

Dear doctoral students and mentors,

The deadline for abstract submission for the eighth Faculty of Science PhD Student Symposium (8th PhDSS) has been extended to March 1st, 2024. Please submit your abstract via the Symposium’s official website (https://phdss.pmf.unizg.hr/). As in previous years, there is no participation fee for joining the Symposium.

8th PhDSS will be held on 26th and 27th of April 2024, at the Physics and Chemistry Departments of the Faculty of Science in Zagreb, Croatia (Bijenička cesta 32 and Horvatovac 102a).

Enclosed with this email, you will find the Invitation containing all necessary information.

For more details about registrations and the Symposium program, please visit our website (PhD Student Symposium) and social media profiles Instagram (@phdsspmf), X (@phdsspmf), and Facebook (Faculty of Science PhD Student Symposium).

Should you have any questions, do not hesitate to contact us at phdss@pmf.hr.

Kind regards,

Organizing Committee of the Symposium