Poziv na panel Umjetna inteligencija:...

Mate d.o.o. i Zagrebačka škola ekonomije i managementa pozivaju vas na panel Umjetna inteligencija: Što znamo? Kamo nas vodi?, koji će se održati u sklopu ovogodišnjeg Interlibera u petak, 10. studenoga 2023. u 15.30 sati u paviljonu 6 na Zagrebačkom velesajmu, Avenija Dubrovnik 15.

Sudjeluju:

Boris Debić, magistar fizike, veteran Silicijske doline, Googleov tehnolog i CHO koji je u sjedištu tvrtke proveo 15 godina u periodu najbržeg rasta, a danas predaje UI na Zagrebačkoj školi ekonomije i menadžmenta, direktor je ZŠEM AI:X:Laba i urednik za znanost na multimedijalnoj platformi Radio 808.

Dorian Wild, magistar fizike i geofizike i diplomirani ekonomist, trenutno radi na ZŠEM-u gdje drži predavanja iz predmeta vezanih uz ekonomiju/UI i voditelj je Odjela za obradu prirodnog jezika ZŠEM-ovog AI:X:Laba.

Oba sudionika trenutno rade na projektu prijevoda knjige "Umjetna inteligencija: moderan pristup" na hrvatski jezik koju će također predstaviti na panelu.

Autor: Marko Tucaković

Repozitorij