Održana FERgometrijada

Nakon prošlogodišnje stanke, subotu 11. prosinca 2021., u sportskoj dvorani Martinovka ponovno je održana FERgometrijada, natjecanje na veslačkim simulatorima (ergometrima).

Natjecanje su organizirali studenti FER-a, a odaziv je bio velik kao i prijašnjih godina. Natjecalo se 15 muških posada studenata od kojih su tri predstavljali studenti FER-a. U jakoj konkurenciji naši dečki osvojili su odlično 3. mjesto, a ostale dvije posade su bile 8. i 13. te im na tome čestitamo. Prijavilo se i 11 ženskih posada studentica te 5 posada poduzeća, gdje je drugo mjesto osvojio bivši član veslačke sekcije FER-a Ivo Kutleša.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na natjecanju ili došli podržati naše sportaše. Jako smo sretni što se FERgometrijada vratila i već se veselimo idućoj.

Čestitamo svim natjecateljima na postignutom uspjehu!