Obavijesti

Obavještavamo kandidate prijavljene na natječaj za izbor voditelja službe za odnose s javnošću / položaj I. vrste – voditelj odjeljka - 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci, objavljen u Narodnim novinama br. 94 od 2. listopada 2019. godine, biltenu HZZ br. 190 od 2. listopada 2019. godine, web-stranici Fakulteta od 2. listopada 2019. godine i na portalu MojPosao od 10. listopada 2019. godine, da je zbog velikoga broja prijava selekcijski postupak nešto duži.

Kandidati koji uđu u uži izbor uskoro će o tome, kao i o nastavku selekcijskoga postupka, biti obaviješteni.

Autor: Renata Peček
Natječaj za izbor u zvanja i na radna...

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva raspisuje natječaj za izbor u zvanja i na radna mjesta:

1. Nastavnika u naslovnom znanstveno-nastavnom zvanju docent ili izvanredni profesor – 1 izvršitelj,

2. Suradnika u suradničkom zvanju poslijedoktorand - 1 izvršitelj na određeno vrijeme do 21. listopada 2022. godine,

3. Doktoranda u suradničkom zvanju asistent  - 1 izvršitelj na određeno vrijeme  do 28. veljače 2023. godine.

Rok za prijavu je 30 dana od dana objave.

Više o natječajima u nastavku obavijesti.

Autor: Renata Peček

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva raspisuje natječaj za izbor na radno mjesto:

1. Položaj I. vrste – rukovoditelj (šef) odsjeka u središnjoj službi / voditelj Financijske službe – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci

Rok prijave na natječaj je 15 dana nakon objave.

Više o natječaju u nastavku obavijesti.

Autor: Renata Peček

Obavještavamo kandidate prijavljene na natječaj za izbor dostavljača u Tajništvu / ostala radna mjesta III. vrste - 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz probni rad od dva mjeseca objavljen u Narodnim novinama br. 91 od 27. rujna 2019. godine, biltenu HZZ br. 183 od 23. rujna 2019. godine i na Internet stranici Fakulteta od 23. rujna 2019. godine, da je na temelju odluke dekana od 28. listopada 2019. godine, a nakon dobivenoga prijedloga povjerenstva za predlaganje izbora, za dostavljača u Tajništvu izabran Kristijan Škuljević.