U subotu, 13. 11. 2021. hodnici FER-a pretvorit će se u koncertni prostor u kojem ćeš imati priliku čuti i gledati 16 različitih izvođača na tri pozornice! Tradicionalno te očekuju projekcije filmova u kinu te nezaboravni strani i domaći hitovi u KSET-u!

Za sve dodatne informacije prati događaj na Facebooku, stranicu Brucošijade FER-a i KSET-a na Facebooku te @brucifer_fer i @klubkset na Instagramu.

Više informacija o kartama i izvođačima donosimo uskoro!

Organizatori Brucošijade FER-a su Savez Studenata FER-a, KSET i FER.

S obzirom na epidemiološku situaciju, događaj će se održati prema uputama Civilnog stožera koje će biti važeće u trenutku održavanja. O svim pojedinostima će se publiku obavijestiti pravovremeno u opisu Facebook događaj i putem društvenih mreža Brucošijade FER-a. S obzirom na trenutno važeće mjere, ulaz bi bio dozvoljen svim posjetiteljima s EU digitalnom potvrdom, negativnim antigenskim testom ne starijim od 48 sati ili potvrdom o preboljenju COVID-a ne starijom od šest mjeseci.

Autor: Marin Capan
Brucošijada FER-a