Career Spotlight: Vlatka Pavišić,...

Centar karijera FER-a je ponovno započeo sa serijalom blogova Career Spotlight u kojem bivši studenti FER-a s trenutnim studentima FER-a dijele svoje karijerne priče. Studentima time omogućavaju uvid u to gdje sve mogu raditi po završetku studija, što podrazumijevaju različiti nazivi pozicija, kako je raditi na nekom radnom mjestu, koja znanja se koriste, kako se pripremiti za neku branšu i slično.

U novom Career Spotlightu, svoju priču donosi Vlatka Pavišić koja trenutno radi kao Ruby Backend Developer u Parizu. Vlatka je diplomirala 2014. godine na FER-u u području računarske znanosti.

"Problem solving je vještina koju vas FER uči kroz skoro sve predmete, a koja je neophodna u profesiji programera"
- Vlatka Pavišić

Više o Vlatkinoj karijeri, kako je došla do svoje pozicije i kako joj je FER u tome pomogao pročitajte u novom Career Spotlightu.

Autor: Tea Jermaniš