Natječaj za upis na Poslijediplomski...

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski specijalistički studij INFORMACIJSKA SIGURNOST za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni specijalist informacijske sigurnosti.

Prijave se mogu poslati poštom na Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3 ili na email specijalisticki.studij@fer.hr od 7. lipnja do 23. srpnja 2021. godine te od 1. rujna do zaključno 24. rujna 2021. godine.

Detaljnije obavijesti mogu se pogledati na adresi:

ili dobiti na telefon (01) 6129 920 kod gospođe Valentine Čale.

Prijavni obrazac dostupan je na web-stranicama specijalističkog studija na gornjoj adresi unutar izbornika Obrasci i upute.

Na poslijediplomski specijalistički studij može se upisati kandidat sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem iz računarstva, informatike ili srodnih informacijskih ili tehničkih grana kojim se ukupno s prethodnim sveučilišnim obrazovanjem stječe najmanje 300 ECTS bodova ili kandidat sa završenim srodnim četverogodišnjim dodiplomskim studijem ili završenim drugim sveučilišnim dodiplomskim ili diplomskim studijem uz radno iskustvo na području informacijske i komunikacijske tehnologije.

Broj slobodnih mjesta: 20.

Studenti poslijediplomskog studija plaćaju školarinu u iznosu od 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate (17.500,00 i 17.500,00 kn) pri upisu u prvi i drugi semestar.

Nastava započinje u studenom 2021. godine.

U vezi s COVID-19: Provedba studija prilagođavat će se epidemiološkoj situaciji. Nastavu će biti moguće pratiti i na daljinu što znači da će studij moći pohađati i kandidati koji nisu iz Zagreba jer će broj potrebnih osobnih dolazaka na Fakultet biti minimiziran.

Autor: Petra Lukina