Pozivamo zainteresirane studente da se prijave za Nagradu Zlatko Smrkić za najbolji diplomski rad. Sudjelovati mogu studenti profila Bežične komunikacijske tehnologije ili oni kojima je mentor sa Zavoda za radiokomunikacije.

Prijava za nagradu provodi se slanjem diplomskog rada u PDF formatu na adresu diplomski_zrk@fer.hr najkasnije do 28. lipnja 2019. godine. Finalisti će pred gospodarstvenicima iz područja radiokomunikacija održati prezentaciju u trajanju do 20 minuta. Sudionici imaju priliku osvojiti priznanje i vrijednu nagradu, a ujedno i predstaviti svoj diplomski rad potencijalnim poslodavcima.

Više informacija o prethodnim dodjelama i samoj nagradi možete pročitati na: www.fer.unizg.hr/zrk/nagrada.

Autor: Dario Bojanjac