Tradicionalna Brucošijada FER-a održava se u subotu, 10. 11. 2018. na FER-u, a ove godine će nas zabavljati 17 različitih izvođača na 3 stagea. Na popisu izvođača nalaze se Vesna Pisarović koja će ovom prilikom pjevati najveće hitove svoje pop karijere, splitski reper Krešo Bengalka, popularni Šajeta, veseli Belfast Food, novosadske folk metal legende Pero Defformero i mnogi drugi!

Posjetitelje na Brucošijadi FER-a već tradicionalno očekuju i projekcije filmova u kinu te nezaboravni strani i domaći hitovi na KSET Caffeu.

Karte se u pretprodaji mogu nabaviti u KSET-u, Dirty Old Shopu, Rockmarku i SC-u po cijeni od 65 kn, dok će na dan Brucošijade cijena karte iznositi 80 kn. Brucoši FER-a svoju ulaznicu po cijeni od 40 kn mogu nabaviti do 9. 11. isključivo u KSET-u uz predočenje e-indexa.

U KSET-u je moguće kupiti i paket #brucifer za 120 kn u kojem dobivaš kartu, majicu, umak Volim ljuto i KSET-ovu platnenu vrećicu.

Brucošijadu FER-a organiziraju Savez studenata FER-a i KSET.

Autor: Eda Jovičić
Brucošijada