FER pozdravlja studente iz svih...

Uoči nove akademske godine, FER je 28. rujna 2022. organizirao New Student Orientation Meeting, uvodni sat za međunarodne studente, na kojem se okupilo više od 100 studenata iz čak 19 država svijeta!

Izuzetno nas veseli što smo mogli pozdraviti studente i studentice iz Bangladeša, Danske, Ekvadora, Estonije, Etiopije, Francuske, Njemačke, Indije, Indonezije, Libije, Pakistana, Poljske, Portugala, Španjolske, Švedske, Sirije, Ukrajine, Turske i SAD-a!

Većina studenata dolazi putem programa mobilnosti Erasmus+ i u sklopu FER-ovih studijskih programa koje izvodimo na engleskom jeziku. Dodatno nas veseli dolazak nove generacije studenata iz Francuske temeljem bilateralne suradnje te grupe studenata koji su uključeni u združeni studij Intelligent Field Robotic Systems (IFRoS), putem programa Erasmus Mundus.

Dobro došli na FER!

Fotografije s uvodnog sata pogledajte ovdje.