Uvodni sat za studente združenog...

Uvodni sat za gostujuće studente Erasmus Mundus združenog diplomskog studija iz područja inteligentnih terenskih robotskih sustava - IFRoS (Intelligent Field Robotic Systems) održan je 29. rujna 2022. na FER-u.

Upoznavanje studenata i predavača na studiju pozdravila je prodekanica za studente izv. prof. dr. sc. Ana Sušac, voditelj međunarodnih studijskih programa prof. dr. sc. Marko Delimar te voditelji IFRoS studija na FER-u ,doc. dr. sc. Tamara Petrović i prof. dr. sc. Stjepan Bogdan.

U sklopu IFRoS-a šestero odabranih studenata, i to iz Turske, Sirije, Libanona, Ekvadora, Bangladeša i Etiopije, provest će semestar ili dva na našem Fakultetu i educirati se u području terenske robotike. U združenom studiju IFRoS, osim Sveučilišta u Zagrebu, sudjeluju i Sveučilište u Gironi (Španjolska) te Sveučilište Eötvös Loránd iz Budimpešte.