Natječaj za radno mjesto na projektu

Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva objavljuje natječaj za izbor na radno mjesto:

1. Mlađi istraživač u Zavodu za primijenjenu fiziku za rad na ERASMUS+ projektu Developing Digital Physics Laboratory Work for Distance Learning – 1 izvršitelj na određeno vrijeme s punim radnim vremenom do 16 mjeseci

Uvjeti: VSS (FER, PMF)

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • dokaz o stečenom akademskom nazivu

Opis radnog mjesta:

Područje rada: Izrada digitalnih laboratorijskih vježbi iz fizike za učenje na daljinu.

Projekt će se odvijati u suradnji sa sveučilištima u Jyväskyli i Göttingenu. Cilj projekta je razviti digitalne laboratorijske vježbe iz fizike koje će se moći koristiti u standardnoj sveučilišnoj nastavi fizike, ali i u izvanrednim okolnostima, npr. u slučaju pandemije.

Kandidat će osim navedenih specificiranih radnih zadataka obavljati i druge poslove iz djelokruga svoga rada koje određuje dekan, predstojnik zavoda i voditelj projekta.

Prijave na natječaj slati na e-mail: ana.susac@fer.hr.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je do 15. listopada 2021.

Autor: Renata Peček
Popis obavijesti