Projekt "It Starts With You" čiji je cilj upoznati sve zainteresirane s temama vezanim uz mentalno zdravlje u ožujku priprema dvije radionice:

Na prvoj će nas radionici specijalistica kliničke i palijativne psihologije dr.sc. Lovorka Brajković informirati o psihologiji smrtnosti i načinima nošenja s gubitkom. Radionica će se održati 19. ožujka 2024. u 18:00 sati u dvorani B na FER-u

Tema drugog predavanja je suicidalnost, a održat će ga mr. sc. Zoran Komar. Na njemu će sudionici naučiti prepoznati najčešće znakove suicidalnosti, načine iskazivanja empatije te kako ponuditi ali i potražiti pomoć. Predavanje će se održati 27. ožujka 2024. u 18:00 sati u dvorani B2 na FER-u.

Na radionicu i predavanje se možete prijaviti putem forme.

Ovaj projekt provodi eSTUDENTov tim Evaluacije čiji je cilj podići svijest o mentalnom zdravlju među studentskom populacijom.

Autor: Ira Vince