Srce u suradnji sa Sveučilištem u Zagrebu 16., 18. i 19. travnja 2024. organizira konferenciju Dani e-infrastruktre Srce DEI 2024. Konferencija će se održavati na dvije lokacije: u zgradi Srca  na adresi Josipa Marohnića 5 i u zgradi Sveučilišta u Zagrebu, Radoslava Cimermana 88. Kao pokrovitelji ovogodišnje izdanje konferencije podržavaju Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Rektorski zbor Republike Hrvatske te Grad Zagreb.

Program konferencije sadrži više od četrdeset izlaganja, rasprava i panela podijeljenih u šest tematskih blokova, više od dvadeset radionica, više od trideset poster-prezentacija i dva pozvana predavanja.

Prijave su otvorene do 9. travnja 2024. a pravo sudjelovanja u događajima u okviru programa konferencije ostvaruje se ispunjavanjem prijavnog obrasca i uplatom iznosa kotizacije ovisno o kategoriji kojoj sudionik pripada.

Autor: Ira Vince