Otvoren probni pristup: Gale Research...

Izdavač Gale omogućio je hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici probni pristup bazama podataka koje sadrže znanstvene i stručne časopise, primarne izvore, referentnu literaturu, novine i e-knjige u okviru svih područja znanosti.

U okviru probnog pristupa dostupne su i interaktivne baze podataka u sklopu prirodnih i biomedicinskih znanosti koje uključuju vizualne alate s mogućnosti rotiranja, zumiranja i analize 3D modela te predstavljaju korisno sredstvo u održavanju nastave.

Zaposlenici Sveučilišta u Zagrebu bazama mogu pristupiti ovdje i ovdje, a detaljnije informacije o dostupnim bazama podataka, ustanovama uključenim u probni pristup i individualne poveznice za pristup pojedinih institucija pronađite ovdje.

Probni pristup omogućen je do 6. lipnja 2023. godine.

Autor: Marko Tucaković

Repozitorij