Natječaj za upis na poslijediplomski...

Natječaj za upis studenata na poslijediplomski specijalistički studij

TRANSFORMATORI

za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni/a specijalist/specijalistica transformatora (univ.spec.transf.).

Na poslijediplomski specijalistički studij mogu se upisati kandidati sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem iz elektrotehnike ili strojarstva kojim se stječe najmanje 240 ECTS bodova (4 godine). Potrebno je znanje engleskog jezika.

Broj slobodnih mjesta: 25 ukupno.

Školarina iznosi 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate u iznosu od 17.500,00 kuna pri upisu u prvi i drugi semestar.

Nastava započinje u listopadu 2022. godine.

Prijave na natječaj šalju se poštom na Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3 od objave natječaja do zaključno 1. srpnja 2022. godine.

Detaljnije informacije o studiju dostupne su na adresi ovdje.

Kontakt osoba je Valentine Čale, prof., tel: 01/6129-920, e-mail adresa: specijalisticki.studij@fer.hr.

Autor: Valentina Čale