Studentski izbori – kandidacijska...

Pozivaju se studenti prijediplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija FER-a na izbore za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati u srijedu, 29. ožujka 2023. i u četvrtak, 30. ožujka 2023. od 8.00 do 20.00 sati u auli Fakulteta.

Kandidacijska lista predstavnika studenata FER-a za izbore u Studentski zbor FER-a dostupna je ovdje.

Zapisnik Izbornog povjerenstva za provođenje izbora za Studentski zbor FER-a od 20. ožujka 2023. godine dostupan je ovdje.

Napomena: Zakon o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti, Zakon o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, Pravilnik o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Odluka Studentskog zbora FER-a o provođenju izbora, Odluka o imenovanju Izbornog povjerenstva, Povjerenstva za prigovore i Biračkog odbora, popis birača i drugi dokumenti vezani za studentske izbore nalaze se u repozitoriju: Izbori za Studentski zbor 2023.

Predsjednica Izbornog povjerenstva FER-a

Izv. prof. dr. sc. Ljiljana Brkić