Podnošenje kandidature za Studentski...

Obavještavaju se studenti sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih diplomskih i poslijediplomskih studija FER-a da se mogu kandidirati za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.

Izbori studenata za Studentski zbor FER-a i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu održat će se u srijedu, 29. ožujka 2023. godine i u četvrtak, 30. ožujka 2023. godine od 8 do 20 sati u auli Fakulteta.

Na izborima za Studentski zbor FER-a birat će se 28 studentskih predstavnika od kojih najviše 5 moraju biti studenti poslijediplomskog studija.

Kandidature za Studentski zbor FER-a podnose se Izbornom povjerenstvu FER-a, a predaju se u Studentsku službu zaključno s 17. ožujka 2023. godine do 16 sati.

Kandidature za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu podnose se Izbornom povjerenstvu Sveučilišta, na Rektorat Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 10000 Zagreb zaključno s 18. ožujkom 2023. godine do 13 sati, odnosno šalju preporučenom poštom zaključno s 18. ožujkom 2023. godine do 23:59 sati.

Svaki student sveučilišnog prijediplomskog, sveučilišnog diplomskog i poslijediplomskog studija FER-a ima pravo birati za Studentski zbor Fakulteta i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu. Za studentskog predstavnika mogu se kandidirati studenti koji zadovoljavaju uvjete propisane odredbama Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama.

U prilogu se nalazi:

Predsjednica Izbornog povjerenstva FER-a