Natječaj za upis na poslijediplomski...

za upis studenata na poslijediplomski specijalistički studij

INFORMACIJSKA SIGURNOST

za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni/a specijalist/ica informacijske sigurnosti (univ. spec. secur. inf.).

Na poslijediplomski specijalistički studij može se upisati kandidat sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem iz računarstva, informatike ili srodnih informacijskih ili tehničkih grana koji je ukupno s prethodnim sveučilišnim obrazovanjem stekao najmanje 300 ECTS bodova ili kandidat sa završenim srodnim četverogodišnjim sveučilišnim dodiplomskim studijem ili kandidat sa završenim drugim sveučilišnim dodiplomskim ili diplomskim studijem uz radno iskustvo na području informacijske i komunikacijske tehnologije. Potrebno je znanje engleskog jezika.

Odabir polaznika uključuje razgovor (intervju) tijekom kojeg se utvrđuje područje završnog specijalističkog rada.

Broj slobodnih mjesta: 20 ukupno.

Školarina iznosi 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate u iznosu od 17.500,00 kn pri upisu u prvi i drugi semestar.

Nastava započinje u studenom 2022. godine.

Prijave na natječaj šalju se poštom na Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3 od 5. lipnja do zaključno 16. rujna 2022. godine.

Detaljnije informacije o studiju dostupne su na poveznici ovdje.

Kontakt osoba je Valentina Čale, prof., tel: 01/6129-920, e-mail adresa: specijalisticki.studij@fer.hr.

Autor: Valentina Čale