Posteri na online Danu doktorata [novo]

Dan objave popisa finalista: petak 13. studenoga 2020.

Usmena prezentacija postera (samo finalisti): ponedjeljak 16. i utorak 17. studenoga 2020.

Proglašenje i prezentacija pobjedičkog postera: četvrtak 19. studenoga 2020., uživo u samom programu Dana doktorata

U elektroničkoj galeriji, koja je uspostavljena nakon otkazivanja planiranog termina Dana doktorata u travnju ove godine, nalaze se posteri kojima su studenti 3. godine doktorskoga studija predstavili aktualne rezultate doktorskih istraživanja na temama odobrenima u ak. godini 2018./19. (stanje u ožujku 2020.).

Prezentacija postera u okviru Dana doktorata smatra se ispunjavanjem obveze godišnjeg prezentiranja rezultata istraživanja na trećoj godini studija, u skladu s točkom 16. Pravilnika o doktorskim studijima Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta elektrotehnike i računarstva.

Svi doktorandi koji su sudjelovali u poster-sekciji dobit će pisanu potvrdu o sudjelovanje. Potvrde će biti spremne za preuzimanje u Studentskoj službi u tjednu od 23. studenoga 2020. godine. (Studentska služba poslati će dodatnu informaciju o vremenu i načinu preuzimanja, s obzirom na epidemiološku situaciju.)

Svi pripremljeni posteri ulaze u natjecanje za najbolji poster.

Natjecanje za najbolji poster

Najbolji poster odabrat će Povjerenstvo za odabir najboljeg postera, sastavljeno od članova Odbora za doktorske studije FER-a: prof. dr. sc. Zdenko Kovačić - predsjednik, prof. dr. sc. Sonja Grgić - članica i prof. dr. sc. Zoran Kalafatić - član.

Natjecanje za najbolji poster održat će se prema sljedećem rasporedu:

(trajno)

Posteri su izloženi u "elektroničkoj" galeriji postera.

tjedan 9. - 13. 11. 2020.

Povjerenstvo za izbor najboljeg postera samostalno pregledava postere

13. 11. 2020.

Objava finalista

Povjerenstvo za izbor najboljeg postera će u petak 13. 11. objaviti izbor (ne manje od 3 i ne više od 6) finalista i u dogovoru njima odrediti termine usmene prezentacije postera.

Popis finalista objavit će se na ovoj web-stranici.

Finalisti će dobiti i poruku (e-mail) radi dogovora o terminu (doodle) i načinu usmene prezentacije postera.

[Dopuna 13. 11. 2020. u 14:10 ]

Popis finalista (abecednim redoslijedom):

Josip Bačmaga

Karakterizacija gubitaka zavojnica snage i elektromagnetskih emisija brzih sinkronih prekidačkih pretvornika

Ivica Bašić Metodologija za ocjenu ugroženosti bazena za istrošeno gorivo u nuklearnoj elektrani s tlakovodnim reaktorom
Nadir Kapetanović Planiranje putanje autonomnoga plovila zasnivano na sonarskim podacima u svrhu potpunoga prekrivanja velikih površina morskoga dna
Željko Osrečki Radiofrekvencijska pojačala snage u tehnologiji bipolarnoga tranzistora s horizontalnim tokom struje
Juraj Peršić Ekstrinzično i vremensko umjeravanje heterogenih eksterocepcijskih senzorskih sustava mobilnih robota
Ivan Ralašić Sustav za učinkovitu rekonstrukciju slika i svjetlosnih polja primjenom sažimajućega očitavanja

Čestitamo!

16.-17. 11. 2020.

Usmena prezentacija postera (samo finalisti)

Usmene prezentacije postera održat će se putem Microsoft Teamsa. Poveznice će biti podijeljene između finalista i povjerenstva za izbor najboljeg postera.

Svaki finalist treba pripremiti usmeno izlaganje postera u trajanju od 5 minuta, pri čemu se zadano vrijeme ne smije premašiti (vrijeme će se mjeriti), kako bi svi imali iste uvjete.

Za vrijeme prezentacije, predviđeno je da se kao vizualno pomagalo koristi postojeći poster, uz moguće anotiranje (pokazivanje, crtanje, pisanje po posteru) tijekom samog izlaganja.

Nakon usmenog izlaganja, slijedit će pitanja i diskusija o posteru s članovima povjerenstva.

19. 11. 2020.
Dan doktorata

Program Dana doktorata (online)

Cijeli program ovogodišnjeg Dana doktorata održat će se online, putem platforme Microsoft Teams.

U okviru programa bit će dio posvećen posterima.

U tom bloku, predsjednik povjerenstva proglašava pobjednika/cu natjecanja za najbolji poster.

Pobjednik/ca prezentira svoj poster u programu (usmeno izlaganje u trajanju do 5 minuta, kao što je održano pred povjerenstvom).

Autoru/ici najboljeg postera dodijelit će se pisano Priznanje za najbolji poster Dana doktorata 2020. godine i simbolična nagrada. Dodjela priznanja i nagrade organizirat će se naknadno.

Repozitorij

Sortiraj prema: naslovu | vremenu zadnjeg odgovora | vremenu otvaranja teme
Naslov Odgovori Zadnji odg.