Na FER-u postoji više zaposlenika s imenom

    dr. sc. Stjepan Šebek

    Poslijedoktorand, Zavod za primijenjenu matematiku

    W. Cygan, N. Sandrić i S. Šebek, Limit theorems for a stable sausage, preprint, https://arxiv.org/abs/2001.10453

    W. Cygan, N. Sandrić i S. Šebek, The growth of the range of stable random walks, preprint, https://arxiv.org/abs/1910.09831

    W. Cygan, N. Sandrić i S. Šebek, Functional CLT for the range of stable random walks, preprint, https://arxiv.org/abs/1908.07872

    W. Cygan, N. Sandrić i S. Šebek, CLT for the capacity of the range of stable random walks, preprint, https://arxiv.org/abs/1904.05695

    W. Cygan i S. Šebek, Transition probability estimates for subordinate random walks, prihvaćen za objavu u Mathematische Nachrichten, https://arxiv.org/abs/1812.03471

    A. Mimica i S. Šebek, Harnack inequality for subordinate random walks, Journal of Theoretical Probability, Volume 32(2), 737-764, 2019, https://link.springer.com/article/10.1007/s10959-018-0821-5

    Nastava

    Sveučilišni preddiplomski

    Osobni podaci

    Godina diplomiranja:
    2014.
    Godina doktoriranja:
    2019.
    Na zavodu od:
    2014.