FER TZK

Ukupno ostvareno bodova: 0

Za sve informacije i primjedbe oko evidencije bodova kontaktirajte isključivo nastavnika kolegija.

Rezultati završnica UniSportZg...

Krajem mjeseca travnja, 27. i 28.04.2019. godine, održalo se UniSportZg prvenstvo u šahu, na kojem je FER osvojio ekipno 1. mjesto u muškoj  konkurenciji i ekipno 3. mjesto u ženskoj konkurenciji.

Isti vikend održavala se i završnica u muškoj i ženskoj UniSportZg odbojkaškoj ligi. FER je osvojio 3. mjesto u muškoj konkurenciji pobijedivši ekipu MEF-a 2 : 1, dok su studentice izgubivši od ekipe PMF-a na kraju zauzele odlično 4. mjesto.

U subotu, 04.05.2019. godine, odigralo se muško finale UniSportZg Lige prvaka u futsalu. FER je nadmoćno nadigrao ekipu EFZG-a sa rezultatom 7 :  3.

Sljedeći dan u finalu muškog UniSportZg rukometa naši dečki su izgubili protiv ekipe KIF-a 27 : 31.

Još se čekaju službeni rezultati prvenstva u stolnom tenisu i plivanju.

Čestitke svim sportašima i sportašicama FER-a na sudjelovanju i postignutim rezultatima!

Autor: Nera Žigić