Šah
Skupina:
FER - Skoplje 4:0
FER - FTN Novi Sad 3:1
FER - ETF Bg 3:1
FER - Niš 4:0
Polufinale:
FER - Ist. Sarajevo 4:0
Finale:
FER - Sarajevo 4:0
Košarka (ž)
Skupina:
FER - FEIT Skoplje 41:4
FER - Novi Sad pobjeda b.b.
Polufinale:
FER - Niš 17:14
Finale:
FER - FESB Split 20:12
Košarka (m)
Skupina:
FER - Niš 31:17
FER - FEIT Skoplje 37:24
Četvrtfinale:
FER - ETF Podgorica 51:34
Polufinale:
FER - Novi Sad 35:40
3. mjesto:
FER - ETF Bg 50:41
Odbojka (m)
Skupina:
FER - Sarajevo 2:0 b.b.
FER - FTN Čačak 2:1
Četvrtfinale:
FER - Ist. Sarajevo 2:0
Polufinale:
FER - ETF Bg 0:2
3. mjesto:
FER - Niš 2:1
Odbojka (ž)
Skupina:
FER - Novi Sad 2:1
FER - ETF Bg 2:0
Polufinale:
FER - ICT Bg 2:0
Finale:
FER - Niš 2:0
Kros (m)
Ekipno: 1. mjesto
Pojedinačno:
Dario Ljubić - 2. mjesto
Adrian Žgaljić - 3. mjesto
Luka Punda - 5. mjesto
Lovro Čolić - 12. mjesto
Kros (ž):
Ekipno: 2. mjesto
Pojedinačno:
Odri Tomas - 2. mjesto
Martina Kutija - 3. mjesto
Bernarda Pušić - 7. mjesto
Dora Šegović - 8. mjesto
Marija Pribanić - 14. mjesto
Nogomet (m)
Skupina:
FER - Sarajevo 1:0 (1:0)
FER - Osijek 8:0 (3:0)
Četvrtfinale:
FER - FOI 4:0 (2:0)
Polufinale:
FER - ICT Bg 4:5 (1:1, 0:1)
3. mjesto:
FER - FESB 3:0 b.b.
Nogomet (ž)
Skupina:
FER - FEIT Skoplje 7:0 (4:0)
FER - Osijek 3:0 (1:0)
Polufinale:
FER - FESB Split 1:0 (1:0)
Finale:
FER - Niš 5:2 (1:1, 0:1)
Rukomet (m)
Skupina:
FER - FESB Split 17:23
FER - Niš 23:9
FER - Banja Luka pobjeda b.b.
Polufinale:
FER - TVZ 16:20
3. mjesto:
FER - FESB 19:22
Stolni tenis (m)
Skupina:
FER - FTN Novi Sad 3:0
FER - FINKI Skoplje 3:0
Četvrtfinale:
FER - Niš 3:0
Polufinale:
FER - ICT Bg 3:1
Finale:
FER - Sarajevo 3:2
Stolni tenis (ž):
Skupina
FER - Niš 3:0
FER - FESB Split 3:1
FER - FEIT Skoplje 3:0
Polufinale:
FER - ICT Bg 3:0 b.b.
Finale:
FER - ETF Bg 2:3
Veslanje (m):
FER1 - 1. mjesto
FER2 - 3. mjesto
Veslanje (ž):
FER - 1. mjesto
Veslanje (m - pojedinačno):
Boris Gardijan - 1. mjesto
Teo Toplak - 2. mjesto
Veslanje (ž - pojedinačno):
Martina Kutija - 1. mjesto
Veslanje (asistenti):
Damjan Miklić - 3. mjesto
Saša Ilijić - 5. mjesto