Bliže se upisi i odluke oko diplomskih studija. Kako bismo pomogli odlučiti koji program upisati, u utorak, 28. svibnja organizirali smo predstavljanje FER-ovih studijskih profila.

• Profesori, asistenti, studenti i alumni FER-a na infopultovima su pripremili materijale, dopremili opremu, izume, patente, demonstrirali kako rade uređaji, roboti, što se uči i kako se primjenjuju znanja s pojedinih programa.
  • Studenti koji su sada na diplomskim studijima ispričali su na panelima kako su se oni odlučili za profile na kojima studiraju, kako im je, što bi učinili isto a što drugačije, družili se i pričali s kolegama.
  •  Predstavnici Alumni zajednice FER-a predstavljali su program mentoriranja kroz koji nekadašnji studenti FER-a pružaju podršku mlađim kolegama i studentima.

Fotografije pogledajte ovdje, a snimku panela ovdje.

Hvala svima!

Autor: Ira Vince