Panel rasprava: Novi horizonti...

Panel rasprava - Novi horizonti FinTecha: Kako tehnologija oblikuje budućnost financija održat će se u utorak6. lipnja 2023. godine, u 18 sati u dvorani Siva vijećnica na FER-u. Nakon panelice uslijedit će domjenak kako biste imali bolju priliku za networking s panelistima.

Panelisti pete panel rasprave bit će:

• prof. dr. sc. Zvonko Kostanjčar (FER),
  • Hrvoje Ćosić (AirCash)
  • Igor Sekelj (Erste Group Card Processor)
  • Igor Gržalja (ASEE)

Božidar Pavlović (Jackie Agency) preuzima ulogu moderatora.

Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca dostupnog na sljedećem linku.

Veselimo se vidjeti vas u što većem broju!

U suradnji FER-a, Instituta za promociju znanosti i ICENT-a/Nuqleusa organiziramo seriju FER Alumni panelica s ciljem širenja znanja, razmjene i kreiranja novih ideja za rješavanje svakodnevnih problema pomoću aktualnih tehnologija, povezivanja alumnija FER-a s trenutnim studentima i informiranja studenata o relevantnim temama iz industrije iz perspektive osnivača startupa. Kako se na FER-u uči prije svega razmišljati i kritički pristupiti problemima, ovim panel raspravama želimo približiti industriju studentima i pokazati kako se znanja i tehnologije o kojima uče na FER-u mogu primijeniti u realnom svijetu. Nakon uspješnih panelica: Primjena blockchain tehnologije, Primjena umjetne inteligencije i Primjena ugradbenih računalnih sustava, Automatizacijom do industrije budućnosti, na redu je peta panelica s temom Novi horizonti FinTecha: Kako tehnologija oblikuje budućnost financija. Uz novu panelicu imamo i novi naziv - Alumni talks.

Autor: Ana Šelek