Započele prijave za stručne prakse FER-a

Ovo ljeto iskoristi pametno i uključi se u program stručnih praksi na FER-u.

Od ponedjeljka, 8. svibnja do nedjelje, 21. svibnja (23:59) otvorene su prijave za ponuđene pozicije. Ove godine 114 poduzeća objavilo je 301 temu za praktikante, a na tebi je da odabereš one koje su ti najzanimljivije. Stručne prakse odlična su prilika da testiraš svoje znanje i razviješ nove vještine koje će ti dobro doći u potrazi za stalnim poslom nakon završenog fakulteta.

Hoće li praksa trajati 3, 4, 5 ili 6 tjedana ovisi o tebi. Želiš li uhvatiti vremena za predah ili usavršiti svoje vještine? U svakom slučaju tvoj trud će ostati zabilježen u dopunskoj ispravi o studiju, a uz iskustvo, možda ćeš moći podebljati i svoj budžet.

Stručne prakse organiziraju se za studentice i studente druge i treće godine preddiplomskog studija te sve studentice i studente diplomskog studija. Svim studentima koji zadovoljavaju uvjete za uključenje u program automatski je omogućena prijava. Jedno od 502 slobodnih mjesta čeka na tebe – prijavi se za stručnu praksu do nedjelje 21. svibnja, u 23:59 sati!

Autor: Nikolina Relić Sić