U srijedu, 23. studenoga od 17 sati u Sivoj vijećnici pridružite se Startup Report & FER meetupu o kultnim hrvatskim programerima. Uz panel raspravu o programerima i prezentaciju Matije Srbića o deeptechu, saznajte više o prvom startup magazinu pod nazivom Startup Report koji će predstaviti urednik magazina, Bernard Ivezić.

U nastavku obavijesti pročitajte više o meetupu i programu.

O meetupu

FER je institucija koja najduže njeguje izvrsnost u softverskoj industriji u Hrvatskoj. Većina hrvatskih programera studirala je na FER-u i s njega većina uspješnih softverskih kompanija vuče svoje korijene. Startup Report, prva mainstream publikacija o startupima u Hrvatskoj, koju izdaje Jutarnji list, otvorila je pitanje paradoksa: imena najtraženijih programera u Hrvatskoj nitko ne zna, a u isto vrijeme upravo su oni najtraženiji zaposlenici. Uz vrsne programere vežu se i najveći izazovi u razvoju, a upravo njih otvara deeptech, tema kojom se FER aktivno bavi i koja će obilježiti 2023. godinu.

Program:

17:00 - 17:40 Panel o kultnim hrvatskim programerima

17:40 - 17:50 Deeptech - Prilika za hrvatske startupe (Matija Srbić)

17:50 - 18:00 Predstavljanje novog broja Startup Reporta (Bernard Ivezić)

18:00 - 18:30 Networking

Autor: Lucija Ropret Čorak