Smotra: Priznanje za inovativnost u...

Smotra Sveučilišta u Zagrebu, najveća i najznačajnija sveučilišna manifestacija u Hrvatskoj, koja već niz godina okuplja veliki broj posjetitelja, održala se od 10. do 12. studenoga 2022. godine na Zagrebačkom velesajmu.

FER se predstavio inovativnim izlošcima i brojnim dodatnim sadržajima koji su privukli izuzetno veliki broj srednjoškolaca, ali i mnogih drugih posjetitelja svih životnih dobi. Zahvaljujući više od 80 studentica, studenata i zaposlenika koji su sudjelovali u organizaciji i predstavljanju Fakulteta na Smotri, FER je ove godine dobio priznanje za inovativnost u predstavljanju.

Više fotografija s događaja nalaze se u Galeriji FER-a te na društvenim mrežama Facebooku i Instagramu.