Svečana dodjela Rektorovih nagrada na...

FER je u srijedu, 28. rujna 2022. bio domaćin svečane dodjele Rektorovih nagrada Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2021./2022. Nagrađeno je ukupno 176 radova u koje je bilo uključeno čak 1079 studentica i studenata s 34 sastavnice Sveučilišta.

Naša dvorana Auditorium Maximum tom je prilikom ugostila gotovo 600 posjetitelja. Pored brojnih nagrađenih studenata u čijoj su pratnji bili mentori, rodbina i prijatelji, svečanost je okupila predstavnike svih sastavnica Sveučilišta, dekanice i dekane, prodekanice i prodekane, a vodio ju je rektor prof. dr. sc. Damir Boras.

FER je posebno ponosan na svoje dobitnike, njih ukupno 65, koji su se predstavili putem 20 studentskih radova.

Zahvaljujemo svima koji su došli uveličati ovaj događaj i još jednom pružiti podršku našim sjajnim studentima.

Čestitamo još jednom svim dobitnicima i njihovim mentorima od srca!

Fotografije su dostupne u FER-ovoj galeriji koja se nalazi ovdje.