Hrvatski članovi na IEEE R8 SYP...

Predstavnici hrvatskih studentskih ogranaka, interesne skupine "Young Professionals" i dužnosnici IEEE Regije 8 sudjelovali su na IEEE Region 8 Student and Young Professional Congress koji se održao od 3. do 7. 8. 2022. u Tunisu, gdje je okupio preko 200 sudionika iz više od 40 zemalja.

Kongres slijedi iskustvo IEEE konferencija, skupova i poslovnih događaja te stavlja fokus na studente i mlade što podrazumijeva učenje od stručnjaka, međusobnu razmjenu znanja, upoznavanje tehnologija i kultura, naglasak na povezivanje s kontaktima, prikupljanje mišljenja volontera za buduće vođenje Regije 8 i cijelog IEEE, a sve to uz opuštenu i zabavnu atmosferu.

Tijekom većeg broja tehničkih prezentacija, radionica, natjecanja i društvenih aktivnosti, naši članovi s FER-a, osječkog FERIT-a i riječkog RITEH-a podijelili su svoje značajno iskustvo proizašlo iz organizacije domaćih aktivnosti. Nekoliko fotografija možete pronaći u nastavku obavijesti.

Grupna fotografija kongresa R8 SYP 2022

Multikulturalna večera kongresa