Ovogodišnje izdanje događaja koji na jedinstven način - kombinirajući speed date i informativni razgovor spaja predstavnike poduzeća te studentice i studente održat će se 15. prosinca 2022. godine. Na Career Speed Datingu u 8 minuta saznajte sve što vas zanima o industriji iz kojeg poduzeća dolaze i poslu koji vas čeka nakon diplome te iskusite atmosferu razgovora za praksu ili posao. Nakon razgovora ćete s predstavnicima poduzeća razmijeniti povratne informacije na tijek razgovora kako biste znali kakav dojam ostavljate, gdje blistate, a na čemu biste još mogli poraditi.

Novost je da će se ovogodišnji Career Speed Dating održati u online izdanju.

Create Your Core Connection
Studentice i studenti, zabilježite u svoje kalendare 15. prosinac! Prijave za sudjelovanje na ovogodišnjem Career Speed Datingu su otvorene do 25. studenoga, a prijaviti se možete putem poveznice.

Pratite objave na sužbenoj stranici događaja i zapratite društvene mreže Career Speed Datinga - LinkedIn, Instagram i Facebook, kako biste bili pravovremeno obaviješteni o nadolazećim prijavama i novostima. Career Speed Dating organiziraju FER, Centar karijera FER-a, eSTUDENT i STARTER.

Autor: Lucija Ropret Čorak
Career Speed Dating 2022