Uspjesi studenata FER-a na...

STEM Games 2022. pokazao je zavidne rezultate studenata našeg Fakulteta s ukupno 19 medalja!

U sportu su FERovke i FERovci osvojili nevjerojatnih 13 medalja od ukupno 17 sportskih kategorija, odnosno 6 zlatnih, 4 srebrne i 3 brončane medalje.

Iz eSport arene kući smo odnijeli tri zlatne medalje od mogućih četiri, dok su se naše ekipe iz znanja plasirale na drugo mjesto tehnološke i matematičke arene, te treće mjesto inženjerske arene.

Rezultati svih fakulteta dostupan je na poveznici ovdje, dok su rezultati FERa dostupni u nastavku obavijesti.

Arene znanja:

- League of Legends: 1. mjesto
- FIFA: 1. mjesto
- Rocket League: 1. mjesto

Zahvale svim natjecateljima koji su predstavljali naš Fakultet, organizaciji Gamesa i naravno Fakultetu i partnerima koji su nam omogućili sudjelovanje na Gamesima.

Autor: Filip Ricov