Dan doktorata 2022.

Sedmi u nizu Dan doktorata FER-a održat će se u četvrtak, 2. lipnja 2022. godine, od 9.30 do 16 sati u prostorima Fakulteta.

Središnji dio ovogodišnjeg bogatog programa odvijat će se u dvorani D1, a čini ga uvodno predavanje, panel s dobitnicima srebrne plakete "Josip Lončar" i nagrade "Končar" za disertacije obranjene u akademskoj godini 2020./2021. te proglašenje pobjednika/ce natjecanja za najbolji poster, uz prezentaciju pobjedničkog postera.

U predvorju FER-a održat će se izložba postera doktoranada (detaljnije), koji će u razdoblju od 9.30 do 10.30 sati, biti (uživo) prezentirani na poster-sekciji. Registrirani korisnici FER-weba moći će glasovati na najbolji poster "po izboru publike".

U poslijepodnevnom dijelu programa, od 14.30 sati, ponuđene su dvije radionice namijenjene doktorandima: "Radionica o iskustvima (bivših doktoranada) iz prve ruke" i "Zanos ili izgaranje na doktorskom studiju - možemo li izabrati?".

Skup je prvenstveno namijenjen studentima doktorskoga studija Elektrotehnika i računarstvo na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu elektrotehnike i računarstva, ali je otvoren za sve zainteresirane uz prijavu putem elektroničke pošte, na adresu: dan.doktorata@fer.hr.

Dan doktorata 2022.
2. lipnja 2022. 09:30  -  16:00