Posjet studenata Odsjeka za...

U četvrtak, 3. veljače 2022. godine naš je Fakultet posjetila grupa studenata s Odsjeka za informacijske znanosti Filozofskog fakulteta u Osijeku, u pratnji nastavnika doc. dr. sc. Tomislava Jakopca.

Ukupno 33 studenta, diplomskog (Nakladništvo/Informatologija) i preddiplomskog (Informatologija) studija FFOS-a zadržalo se na FER-u oko dva školska sata, gdje su prvo poslušali prezentaciju Endrine Eskić, svoje bivše kolegice, a danas zaposlenice poduzeća Infinum. Nakon toga, goste je pozdravio doc. dr. sc. Tomislav Jagušt, koji im je ukratko predstavio FER i proveo goste kroz izložbu starih kalkulatora, računala i potrošačke elektronike posvećenu Sir Cliveu Sinclairu, postavljenu u auli Fakulteta.

Autor: Tomislav Jagušt