Održane nove radionice u sklopu...

U okviru programa RADDAR voditeljice prof. dr. sc. Vesne Županović i izv. prof. dr. sc. Dejana Škvorca, u subotu 27. 11. 2021. godine, 55 učenika i 10 njihovih voditelja posjetili su Laboratorij za podvodne sustave i tehnologije - LABUST.

Učenici su pogledali prezentaciju o radu Laboratorija te sudjelovali u timskom natjecanju u upravljanju podmornicama koje su organizirali asistent Vladimir Slošić, mag. ing. i Ivo Kutleša. Nakon natjecanja podijeljene su i nagrade najuspješnijim timovima. Učenici su pokazali veliku snalažljivost, znatiželju i interes za temu!

Osim posjeta laboratoriju održana je i matematička radionica, koju su uz voditeljicu projekta vodili i organizirali izv. prof. dr. sc. Domagoj Kovačević, doc. dr. sc. Ana Sušac, prof. Magdalena Babić, prof. Vesna Ovčina, prof. Marina Ninković, prof. Lovro Čupić te studenti Ivan Glogar, Eleonora Đaković i Marin Belamarić.