Rezervacija mjesta na svečanim...

Zbog trenutačnih epidemioloških mjera na promocijama magistara inženjera i prvostupnika inženjera koje će se održati u Studentskom centru 18. i 19. rujna potrebno je rezervirati mjesta za osobe u pratnji promovenata.

Molimo promovente da oni osobno rezerviraju mjesta za osobe koje će im biti u pratnji. Za promovente smo mjesta predvidjeli i oni za sebe ne rezerviraju mjesta. Prilikom rezervacije potrebno je za promoventa, uz ime i prezime, unijeti JMBAG i e-mail adresu, a za pratnju je potrebno navesti ime i prezime te OIB svake od osoba u pratnji.

Za promocije magistara inženjera koje će se održati 18. rujna mjesta je moguće rezervirati na sljedećim poveznicama:

Za promocije prvostupnika inženjera koje će se održati 19. rujna mjesta je moguće rezervirati na sljedećim poveznicama:

Napominjemo da će svi kandidati i njihova pratnja morati prilikom ulaska u prostorije Studentskog centra predočiti COVID potvrdu. Pratnja će trebati predočiti i izdanu ulaznicu. Za one koji nemaju COVID potvrdu bit će osigurana mogućnost testiranja prije promocije (cijena testiranja je 60 kuna).

Molimo vas da rezervacije mjesta napravite do petka 17. rujna u 15 sati.

Autor: Manuela Graberski