Objavljen Glasnik FER-a za lipanj

Ljetno izdanje Glasnika donosi mnoštvo zanimljivih vijesti s FER-a, od kojih bismo posebno izdvojili najavu promocije prvostupnika i magistara inženjera koja će se održati u čak četiri termina, 17. i 18. srpnja 2021. godine. Nakon više od godinu dana, oko 1000 naših vrijednih studenata i studentica zasluženo će primiti svoje diplome na svečanosti koju ćemo organizirati na otvorenom, ispred glavnog ulaza na Fakultet.

Mjesec lipanj obilježio je i odlazak našeg uvaženog prof. dr. sc. Slavka Krajcara, kojeg ćemo s toplinom u srcu pamtiti kao velikog čovjeka, omiljenog profesora, izuzetno poštovanog kolege te iznimnog znanstvenika i stručnjaka.

Na Glasnik FER-a se možete prijaviti ovdje ili ga možete preuzeti u formatu PDF ovdje.

Autor: Marko Tucaković