Objavljen Glasnik FER-a za travanj

U travanjskom izdanju Glasnika pročitajte glavne teme s FER-a koje su obilježile mjesec na izmaku, a u kalendare si svakako zabilježite događaje koje očekujemo u svibnju!

Centar karijera organizira drugi Job Fair Meetup, koji će se održati u hibridnom obliku što znači da će određeni broj studenata moći sudjelovati i uživo, a studentska sekcija FER esports organizira natjecanje u popularnim videoigrama, koje je otvoreno za sve zainteresirane igrače starije od 16 godina. Ne propustite niti najveću manifestaciju popularizacije znanosti – Festival znanosti, za koji je FER pripremio zaista impresivan program! Festival će se, ako epidemiološka situacija to dopusti, tradicionalno održati u zagrebačkom Tehničkom muzeju Nikola Tesla.

Na Glasnik FER-a se možete prijaviti ovdje ili ga možete preuzeti u formatu PDF ovdje.

Autor: Marko Tucaković