FER postao akademski partner EC Councila

U ožujku 2021. godine Fakultet elektrotehnike i računarstva postao je akademski partner EC Councila i time svojim zaposlenicima i studentima omogućio polaganje međunarodno priznatih certifikata iz informacijske sigurnosti po znatno povoljnijim uvjetima.

EC Council je međunarodno uspostavljena profesionalna organizacija koja u svojem portfoliju posjeduje niz certifikata iz informacijske sigurnosti, od kojih je najpoznatiji Certified Ethical Hacker (CEH). Zahvaljujući ovom partnerstvu, pored brojnih certifikata iz cyber-sigurnosti, FER-u je omogućen pristup i dodatnim nastavnim materijalima i resursima koji su ključni za razvoj kompetencija i vještina budućih profesionalaca iz područja informacijske sigurnosti.

Za više informacija o mogućnostima koje proizlaze iz ovog partnerstva, svi zainteresirani mogu se obratiti doc. dr. sc. Stjepanu Grošu.