Ostala su još samo tri dana za...

Prijave za sljedeću generaciju FER-ovog startup inkubatora SPOCK bliže se kraju. Nakon održanog prvog Startup Bootcampa, SPOCK je odlična prilika za sve studente, istraživače i znanstvenike da nastave startup edukaciju i kroz šestomjesečni program pokušaju pokrenuti svoj startup. Za SPOCK se mogu prijaviti već formirani timovi s definiranim projektima, ali i pojedinci koji imaju vlastitu ideju ili se žele priključiti nekoj od već prijavljenih ideja.

Odabrane sudionike u SPOCK-u očekuje startup edukacija kroz koju će raditi u multidisciplinarnom razvojnom timu na rješavanju stvarnih problema, učiti o razvoju softvera i hardvera od ideje do tržišta, usavršiti prezentacijske vještine, saznati sve o izvorima financiranja za inovativne ideje i projekte te upoznati startup ekosustav.

Prijave su otvorene do 30. studenoga, a više informacija o programu pete generacije SPOCK-a i procesu prijava dostupno je na poveznici.

Autor: Matija Srbić