Career Speed Dating, projekt koji već petu godinu zaredom spaja poduzeća i proaktivne studente, ove godine održat će se od 8. do 10. prosinca putem Iplatforme. Prijave studenata produžene su do nedjelje, 22. studenoga, do 23:59 sati. Prijavi se putem internetske stranice događaja!

Organizatori, Centar karijera FER-a i eSTUDENT, odlučili su ovogodišnji događaj organizirati online zbog sigurnosti svih prijavljenih. Bez obzira na promjenu, koncept ostaje isti. Sudjelovanjem na događaju, imaš priliku umrežiti se s raznim poslodavcima. U samo 8 minuta, možeš pronaći idealan posao ili praksu te vježbati svoje prezentacijske vještine. Poduzeća su podijeljena u 11 skupina prema području kojim se bave i profilu studenata koje traže. Od 44 poduzeća, pronađi ona koja te najviše zanimaju i prijavi se dok još stigneš.

Za više informacija o Career Speed Datingu i svakom poduzeću posjeti internetsku ili Facebook stranicu događaja.

Autor: Tea Jermaniš