Natječaj za upis studenata na...

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski specijalistički studij INFORMACIJSKA SIGURNOST za stjecanje akademskog stupnja sveučilišni specijalist informacijske sigurnosti.

Prijave se mogu poslati poštom na Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Unska 3, ili na email specijalisticki.studij@fer.hr, od 16. studenoga do 23. prosinca 2020. godine.

Dodatak vezan uz COVID-19: S obzirom na epidemiološku situaciju, bit će moguće pratiti studij i putem platforme MS Teams. To znači da će studij moći pohađati i kandidati koji nisu iz Zagreba budući da će broj potrebnih osobnih dolazaka na Fakultet biti minimiziran. Također, provedba studija prilagođavat će se epidemiološkoj situaciji.

Detaljnije obavijesti mogu se pogledati na adresi:

ili dobiti na telefon (01) 6129 520 kod gospođe Petre Lukina.

Prijavni obrazac dostupan je na web-stranicama specijalističkog studija na gornjoj adresi unutar izbornika Obrasci i upute.

Na poslijediplomski specijalistički studij može se upisati kandidat sa završenim sveučilišnim diplomskim studijem iz računarstva, informatike ili srodnih informacijskih ili tehničkih grana koji je tijekom sveučilišnog studija stekao najmanje 300 ECTS-bodova ili kandidat sa završenim drugim sveučilišnim diplomskim studijem, uz radno iskustvo na području informacijske i komunikacijske tehnologije.

Broj slobodnih mjesta: 20.

Studenti poslijediplomskog studija plaćaju školarinu u iznosu od 35.000,00 kuna, a plaća se u dvije rate (17.500,00 i 17.500,00 kn) pri upisu u prvi i drugi semestar.

Nastava započinje u veljači 2021. godine.

Autor: Petra Lukina