Budući da je u kriznim situacijama iznimno važno njegovati poduzetni duh, Netokracija i Centar karijera FER-a nastavljaju s projektima koji će motivirati buduće generacije IT stručnjaka.

Nakon prvog uspješnog Job Fair Meetupa, Netokracija i Centar karijera FER-a organiziraju online meetup Digitalna karijera: Kako razviti uspješnu developersku karijeru! Meetup će se koncentrirati na praktične primjere i uspješne priče kroz uvodno predavanje i panel raspravu stručnjaka iz top hrvatskih IT poduzeća.

Nadamo se da će ti iskustva i znanja uspješnih hrvatskih IT poduzeća donijeti nove perspektive i pomoći u suočavanju s nadolazećim studentskim i poslovnim izazovima.

Besplatno se prijavi

Iskoristi priliku i saznaj više o razvijanju vlastite developerske karijere! Prijavi se na obrazac za sudjelovanje na Digitalnoj karijeri na FER-u, koja će se održati 13. studenoga 2020. godine i detalji za sudjelovanje će ti uskoro stići na mail!

Autor: Tea Jermaniš
Digitalna karijera FER: Kako razviti uspješnu developersku karijeru