Rezultati UniSport ZG prvenstva u...

Prošlog vikenda, 19. i 20. rujna 2020. godine održalo se UniSport prvenstvo Zagreba u stolnom tenisu, košarci 3x3 i odbojci na pijesku.

Studenti Hrvoje Gazdek i Tin Perković osvojili su 3. mjesto ekipno u stolnom tenisu.

U odbojci na pijesku u muškoj konkurenciji imali smo dvije ekipe, FER1 (Luka Hrgović i Roman Kos) i FER2 (Šimun Smolčec i Andro Slavić). Međusobno su se našli u utakmici za 3. mjesto u kojoj je ekipa FER1 pobjedila.

U ženskoj konkurenciji u odbojci na pijesku, studentice Katarina Perić i Ana Šutalo su osvojile 2. mjesto nakon 4 odigrane utakmice.

Muška ekipa FER-a osvojila je prvenstvo u košarci 3x3. U ekipi su igrali studenti Andrej Ceraj, Ante Žužul, Darko Kopić i Tin Bušić. Andrej Ceraj je osvojio i MVP turnira i natjecanje u tricama.

Velike čestitke svima na postignutim rezultatima!

Ovog vikenda igraju se završnice ekipnih sportova. Košarkaši igraju u finalu, a u polufinalu su rukometaši, odbojkaši i odbojkašice. Prijenos završnica možete pratiti na UniSport ZG YouTube kanalu na https://www.youtube.com/channel/UChfWjm1qC4nRYG6D-8QBd-Q.

Autor: Nera Žigić