FER-ove zgrade uporabljive bez...

Nakon jučerašnjeg snažnog potresa koji je pogodio Grad Zagreb, danas je obavljen statički pregled svih zgrada Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Unatoč određenoj šteti na zidovima koju će trebati sanirati i opremi koju će trebati nadoknaditi, brzom procjenom štete statičara iz Ureda za upravljanje hitnim situacijama Grada Zagreba, utvrđeno je da su sve FER-ove zgrade sigurne za uporabu pa je i takva obavijest postavljena na glavnom ulazu u Fakultet.

Nadamo se što bržem kraju epidemije i veselimo se što bržem povratku na normalan način rada i život u našim prostorima. Nažalost, neke sastavnice Sveučilišta u Zagrebu nisu imale sreću u nesreći kao mi te im je jučerašnji potres nanio puno veću štetu.