Odbojkašice FER-a osvojile sjajno 2....

Uoči Božića, 21. prosinca 2019. godine tim odbojkašica Fakulteta elektrotehnike i računarstva osvojio je sjajno 2. mjesto u finalu međunarodnog memorijalnog turnira „Vedran Jelavić“ koji se već tradicionalno 23. godinu zaredom održava u Dubrovniku.

Poznato je da u sportu odlični rezultati najčešće dolaze ako u ekipi postoji pozitivna energija i snažan timski duh. Stoga prenosimo dojmove naših odbojkašica koje najbolje ocrtavaju pozadinu njihovog uspjeha. „Smještajem, hranom, ljubaznošću Dubrovčana i organizatora smo naprosto bile oduševljene. Atmosfera među nama curama nije nikada bila tako dobra, pokazale smo da smo prava ekipa, kako privatno, tako i u terenu. Dobile smo jaku skupinu te kao drugo plasirane izborile polufinale. Igrale smo kao nikada prije, svaka je dala najbolje od sebe i kada smo vidjele da možemo, nismo posustajale. U finalu nas je dočekao protivnik iz naše skupine, Univerzitet Priština, no protiv njih nismo mogle. Unatoč našoj borbi i želji, cure su jednostavno bile bolje. Nova poznanstva, pa i dobro došao „odmor“, naša požrtvovnost, međusobno poštovanje, zabava i sve što nas je snašlo na tom turniru bile su jedno veliko pozitivno iznenađenje kako za druge, tako i za nas same. Nadamo se da ćemo sada nastaviti i takvim tempom u Sveučilišnoj ligi te da ćemo napraviti dobar rezultat i tamo.“

Čestitamo!